new posts members Forum Rules search RSS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Frumusete » Ingrijirea corpului » CE MODIFICARI I-AI FACE CORPULUI TAU ?
CE MODIFICARI I-AI FACE CORPULUI TAU ?
date: Joi, 07/04/2011, 4:50 AM | message # 1
Ce ati schimba la felul in care aratati?


Fighting for peace is like fucking for virginity...!
YoYo
Offline
Posts: 201
respect
[ 4 ]
 
date: Joi, 07/04/2011, 2:18 PM | message # 2
Poate mi-as pune silicoane [cu toate ca nu stiu cata nevoie am,dar asa de moft :))) ],dar in rest sunt OK.


Miri
Offline
Posts: 617
respect
[ 11 ]
 
date: Joi, 07/04/2011, 6:18 PM | message # 3
Eu unul nu suport parul , as indeparta tot parul de pe corp , mai putin cel din cap , daca as avea banii necesari as face operatie cu laser pentru indepartarea lui biggrin
Sunrise
Offline
Posts: 22
respect
[ 1 ]
 
date: Joi, 07/04/2011, 9:04 PM | message # 4
cred ca mi-as face cateva operatii estetice....cam 3:D si m-as mai ingrasa 1tooth 1tooth 1tooth


Fighting for peace is like fucking for virginity...!
YoYo
Offline
Posts: 201
respect
[ 4 ]
 
date: Marţi, 17/05/2011, 6:24 PM | message # 5
Sunt de parere ca e mai bn sa nu decurcem la asemenea falsuri!Si sa incercam sa fim noi insine asa cum ne'a lasat Dumnezeu cu,toate defectele estetice pt ca frumusetea e trecatoare dar sufletul e nemuritor.
In concluzie, nu vreau sa imi fac nici o modificare,desi sa stiti ca nu's perfecta:))asa cum cred ca nimeni nu se simte.
MiCuTzA
Offline
Posts: 131
respect
[ 2 ]
 
date: Sâmbătă, 29/10/2011, 9:09 PM | message # 6
Poate n-ar trebui sa comentez aici winkout dar am mare grija de corpul meu aici ma refer la tot unghii e.t.c


De bun ce sunt iti dau camasa de pe mine , dar nu ma calca pe coada ca te calc pe cap ;) ;)
Adryan
Offline
Posts: 83
respect
[ 1 ]
 
date: Sâmbătă, 16/07/2016, 0:22 AM | message # 7
Multe modificari nu mi-as face :)) eu merg la un salon de infrumusetare o data pe saptamana ca sa ma mentin :D

http://www.casaorena.ro/service/cosmetica
edited by: gargaritza9 - Sâmbătă, 16/07/2016, 0:24 AM
gargaritza9
Offline
Posts: 1
respect
[ 0 ]
 
Forum » Frumusete » Ingrijirea corpului » CE MODIFICARI I-AI FACE CORPULUI TAU ?
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Ported to uCoz - WebStory
Top