new posts members Forum Rules search RSS
CE AI FACE DACA AI FI.......?
date: Miercuri, 09/03/2011, 2:23 AM | message # 1
E simplu:Fiecare reply trebe sa inceapa cu raspunsul la intrebarea "ce ai face daca ai fi..."?apoi poti adresa intrebarea la randul tau...
Ce ai face daca ai fi presedinte?


Miri
Offline
Posts: 617
respect
[ 11 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 12:56 PM | message # 2
Daca as fi presedinte as da propune o lege , prin care toti romanii sa aiba un consult gratuit la psiholog si la dentist, macar o data pe an , as legaliza prostituti si marijuana ca si asa se practica prostitutia , iar marijuana nu cred ca e chiar asa de daunatoare ( dar in aceste cazuri + 18 ani si sa se faca un test , doar cine e apt pentru a consuma si a se duce la bordel ) si uite asa o sa aducem o gramada de bani la buget si nu o sa mai avem o tara in criza economica . Am adaugat si un mic clipulet .(Contine si cuvinte vulgare , dar ma amuza,sper sa nu supar pe nimeni cu acest video ). Ce ai face daca ai fi milionar in euro ?
edited by: Sunrise - Miercuri, 09/03/2011, 3:17 PM
Sunrise
Offline
Posts: 22
respect
[ 1 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 5:00 PM | message # 3
Bineanteles mi-as realiza toate visele....

Ce ai face daca ai fi o persoana perfecta?

OFF: videoclipul in stiu, e haios, dar cu legalizarea prostitutiei si a marijoanei nu sunt de-acord, in plus, asta nu va aduce nici-o schimbare bugetului :P



Когда-нибудь ты у меня спросишь что я люблю больше - тебя или жизнь. Я отвечу - жизнь.... Возможно ты уйдешь так и не узнав, что жизнь - это ты...
mafia_13
Offline
Posts: 67
respect
[ 4 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 5:37 PM | message # 4
Daca as fi o persoana perfecta ,as incerca sa ii invat si pe ceilalti sa fie ca mine :P. Pt ca e urat sa fiu eu singurul perfect de pe acest pamant , macar sa mai fie cineva ca mine , pana si Adam a avut nevoie de o Eva , care sa semene cu el .P.s revenind la discutia de ma sus. daca fiecare prostituata ar cotiza la stat prin impozit , fiecare gram de iarba ar avea taxele incluse in pret , eu zic ca o sa creasca bugetul parerea mea .... Ce ai face daca ai fi mort (sa stii cu 1 zi inainte ca o sa mori) ?
edited by: Sunrise - Miercuri, 09/03/2011, 6:06 PM
Sunrise
Offline
Posts: 22
respect
[ 1 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 8:15 PM | message # 5
Daca as fi mort?...i-as bantui pe toti cei care mi-au facut rau cand eram in viata....
Daca as sti cu o zi inainte ca o sa mor....as scrie scrisori tuturor celor dragi mie iar apoi as face macar o zecine din ceea ce nu am apucat sa fac smile

Ce ai face daca te-ai trezi dimineata intr-o alta casa...intr-un alt timp...si cu persoane vorbind o limba necunoscuta tie in jurul tau?



“Zâmbetul este fericirea care se află chiar sub nasul tău.”
Just
Offline
Posts: 237
respect
[ 8 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 8:18 PM | message # 6
probabil ca as incerca sa imi dau seama in ce an sunt, dupa limba, tara in care ma aflu, sau as intreba daca nu as sti ;)) si daca sunt cu mult inainte de a ma naste, probabil ca as face tot posibilul ca sa imi schimb destinul.

Ce ai face daca o persoana (fata/baiat) ti-ar zice ca totul s-a terminat?



Когда-нибудь ты у меня спросишь что я люблю больше - тебя или жизнь. Я отвечу - жизнь.... Возможно ты уйдешь так и не узнав, что жизнь - это ты...
mafia_13
Offline
Posts: 67
respect
[ 4 ]
 
date: Miercuri, 09/03/2011, 11:14 PM | message # 7
M-as resemna.

Ce ai face daca ai fi pestisorul de aur?



Miri
Offline
Posts: 617
respect
[ 11 ]
 
date: Joi, 10/03/2011, 0:15 AM | message # 8
Mi-as implini mie prima data 3 dorinte happy !!!(si asa sunt peste ca si zodie...ce greu o fi sa fiu si din aur)

Ce ai face daca ai putea sa opresti timpul?




...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
Offline
Posts: 1952
respect
[ 15 ]
 
date: Joi, 10/03/2011, 8:03 PM | message # 9
As incerca sa repar toate greselile pe care le-am facut!

Ce ai face daca ai putea sa calatoresti in viitor?



“Zâmbetul este fericirea care se află chiar sub nasul tău.”
Just
Offline
Posts: 237
respect
[ 8 ]
 
date: Joi, 24/03/2011, 1:42 PM | message # 10
3 copii lui baby =)))))))))
Ca, atunci knd revin in prezent sa nu mai aud cele 3 cuvinte "baby vreau bebe" =))))))))))))))) X_X
David_MissH
Offline
Posts: 58
respect
[ 1 ]
 
date: Joi, 24/03/2011, 1:52 PM | message # 11
Ce ai face daca ti-ai prinde prietena cea mai buna cu iubitul tau?


Miri
Offline
Posts: 617
respect
[ 11 ]
 
date: Joi, 24/03/2011, 8:23 PM | message # 12
angry Le-as intoarce spatele si le-as spune sa fie fericiti ...dupa ce i-as informa ca trebuiau sa imi spuna wink ...si ca nu mai au ce cauta in viata mea biggrin
Ce ai face daca cea mai buna prietena a ta ar incerca sa se sinucida? smile


“Zâmbetul este fericirea care se află chiar sub nasul tău.”
edited by: Just - Joi, 24/03/2011, 8:23 PM
Just
Offline
Posts: 237
respect
[ 8 ]
 
date: Sâmbătă, 26/03/2011, 10:54 PM | message # 13
scot batistuta alba si ii spun la revedere=)))

ce ai face daca ai fi,Basescu:)))?

David_MissH
Offline
Posts: 58
respect
[ 1 ]
 
date: Sâmbătă, 26/03/2011, 10:59 PM | message # 14
As impusca tiganii si dupa m'as sinucide:D.

Ce ai face daca ai fii in desert cu persoana pe care o iubesti cel mai mult si ai avea o inghititura de apa. De apa aia depinde viata amandurora:D



"He put her out, like the burnin' end of a midnight cigarette!"
AlinaH
Offline
Posts: 135
respect
[ 3 ]
 
date: Sâmbătă, 26/03/2011, 11:08 PM | message # 15
poi biggrin asi lasa sa o bea pers iubita tongue si eu mi.asi potoli setea cu guritza ei boylove
David_MissH
Offline
Posts: 58
respect
[ 1 ]
 
Căutare:

Ported to uCoz - WebStory
Top