new posts members Forum Rules search RSS
  • Pagina 4 din 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Fericire sau tristete pe net?
date: Joi, 01/12/2011, 9:35 AM | message # 46
Quote (andante)
Lili,dansezi!? In caz ca da sunt onorat dar trebuie sa ai grija,s-ar putea sa te calc pentru ca n-am mai dansat de exact 12 ani.


Da ,uneori mai si dansez cu toate ca e posibil sa te depasesc la numarul anilor de cand nu m-am lasat purtata pe pasi de dans...asa ca fii linistit,e posibil ca eu sa te calc...sper ca nu pe bataturi... blush

Quote (andante)
Chiar acum cand scriu acest mesaj sunt fulgerat de gandul ca ziua de azi ar putea insemna si ultima mea zi din viata(asta pentru voi"mi-ati aruncat sarpele-n san") si desi nu ma-ncanta la nebunie acest gand mi-am zis:la naiba,daca am trait urat macar sa-nvat sa mor frumos.

Pai ,mai Andi cum sa fie ultima zi din ziaua ta...adica am dansat si acum fugi???
Si apoi cu asa 2 minuni...tu ai timp sa mori??
Uita asta si ramai in viata ca avem nevoie de tine!!!
Tu ne urezi zile minunate mereu...noi doar somn usor sa ai ,diferenta de fus orar ne face sa fim in lumi diferite.

Revin mai tarziu cu mesajul muzical de azi...inca nu reactionez normal pentru ca nu mi-am luat doza zilnica de cofeina!...si tutun blush



...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
Offline
Posts: 1952
respect
[ 15 ]
 
date: Sâmbătă, 03/12/2011, 6:14 AM | message # 47
Am asa un fel handicap,ma fastacesc ca un prostanac si-n loc sa-ti multumesc pentru dans o rup la fuga. Prea multa si brusca emotie asa dintr-o data pentru ca nu stiu din ce motiv credeam ca o sa refuzi invitatia. In alta ordine de idei vreau sa-ti spun ca am bataturi dar poate asta face subiectul unei interventii pe la ingrijirea corpului. Si nu in ultimul rand trebuie sa afirm,nu fara regret,ca indiferent de minunile ce ne-ncojoara mereu gasim o clipa de ragaz in care sa inchidem ochii si sa nu mai fim. kissing

Adăugat (2011.12.03, 6:14 AM)
---------------------------------------------
Imi pare rau de greseala,graba,ce am vrut sa spun este ca NU am bataturi. O zi senina.

andante
Offline
Posts: 99
respect
[ 2 ]
 
date: Sâmbătă, 03/12/2011, 7:11 AM | message # 48


Am gasit si melodia numai buna de dans ...cu sau fara bataturi!
La ora asta cred ca o sa dansezi in vis Andi...e destul de tarziu si la tine ,somn usor sa ai !



...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
Offline
Posts: 1952
respect
[ 15 ]
 
date: Sâmbătă, 03/12/2011, 7:16 AM | message # 49
Nu pot sa trec cu vederea eleganta cu care ma concediezi si eu care ma bucuram ca-n aceasta seara merge net-ul. Multumesc de minunatul vals,valsul a fost si este de departe dansul meu preferat. Poate ca sunt un handicapat dar nu intr-atat incat cand o femeie ca tine ma invita la dans sa-ncep sa casc,sa ma-ntorc cu spatele si sa plec la somn.
andante
Offline
Posts: 99
respect
[ 2 ]
 
date: Sâmbătă, 03/12/2011, 7:22 AM | message # 50
Nu ne trimit nicaieri!!!
Am zis somn usor pentru ca de obicei fugi si nu apuc sa iti urez niciodata odihna placuta,iar tu mereu ne intampini cu binete .



...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
Offline
Posts: 1952
respect
[ 15 ]
 
  • Pagina 4 din 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Căutare:

Ported to uCoz - WebStory
Top