new posts members Forum Rules search RSS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » DE PE NET ADUNATE... » Mesaje » Mesaje de dragoste pentru iubit
Mesaje de dragoste pentru iubit
date: Duminică, 22/05/2011, 1:36 AM | message # 1
Sunt cea mai indragostita si fericita femeie
Nu sunt cea mai frumoasa, nici cea mai inteligenta, dar tu mai facut cea mai indragostita si cea mai fericita. Iti multumesc iubitul...

Mesaj de dragoste haios
Pentru scumpul meu iubit, care de cand il iubesc i-au crescut cornite de bucurie. Nu te-ngrijora iubitule, sunt experta in manichiura si pedichiura si cred ca o sa reusesc sa-ti pilesc coarnele pana o sa dispara. Ingerasul tau iubit..

Nebuna dupa tine
Te iubesc atat ca nu-mi mai incape iubirea in inima, te doresc atat ca nu-mi mai ajunge patul tau, ma faci atat de fericita iubitule !

Cadourile mele pentru tine, iubitule
Stiu sa gatesc dar stiu si sa fac dragoste bine, stiu sa cert dar stiu si sa alint, sunt pretentioasa dar si merit, nu crezi, iubitule ? Cand citesti aceasta carte sa te gandesti si la celelalte cadouri pe care le am numai pentru tine. Pisicuta ta...

Dragoste si recunostinta nemarginite
Pentru dragostea ta infinita, pentru pasiunea si tandretea ta, pentru toata fericirea - recunostinta si dragostea mea pentru tine sunt nemarginite. Te ador si te astept sa te rasplatesc.

Ai adus primavara in inima mea
Cum primavara se umple o campie de flori, de culori si de miresme, asa in clipa in care te-am cunoscut inima mea s-a trezit la viata si s-a umplut de dragoste, de fericire si de placere.
Te astept sa iti ofer toate florile sufletului meu, sunt numai ale tale pentru ca tu le-ai facut sa rasara atat de frumos. IUBITA TA...

Mesaj pentru un iubit fermecator
Nu mi-am imaginat vreodata ca un barbat poate fi atat de indragostit si atat de fermecator. Esti minunat si te iubesc mai mult decat iti poti imagina. Poezii de dragoste pentru cel mai dragastos barbat.

Unde ne vom oprii iubitule
Oare sunt eu chiar atat de frumoasa pe cat o arata iubirea si dorul tau ? Oare ce te poate face atat de fericit langa mine ? Sau esti si tu ca mine, cu cat te iubesc mai mult cu atat creste si iubirea ta. Daca e asa unde ne vom oprii iubitule ? In paradis ?

Implineste-mi visele si astampara-mi dorul
Cate stele sunt pe cer atatea vise cu tine sunt in sufletul meu, cat de fierbinte e soarele, atat de fierbinte mi-e dorul de tine ; te astept in fiecare clipa sa-mi implinesti visele si sa-mi astamperi dorul. A ta iubita fericita...

Cadouri pentru iubit
Am atatea cadouri pentru tine dragul meu iubit, dar cel mai mare si mai frumos dintre toate este dragostea mea. Ti-o ofer impachetata in trupul meu frumos sa te bucuri de ea zi si noapte. Iubeste-ma si te voi face fericit.




...am invatat sa plang cu zambetul pe buze...
ElegantFM
Offline
Posts: 1952
respect
[ 15 ]
 
date: Vineri, 27/05/2011, 6:42 PM | message # 2
  • Unii spun ca te iubesc pentru banii tai, altii ca te iubesc pentru frumusetea, inteligenta sau simtul umorului. Eu iti marturisesc ca nu te iubesc pentru ceea ce esti tu ci pentru ceea ce sunt eu cand sunt cu tine !
    Numai tu ma poti face fericita. Te iubesc !


  • Cand toti imi spuneau ca Fat-Frumos nu poate fi decat un vis copilaresc si ar trebuii sa renunt la el, eu am continuat sa cred si sa sper. Visele si sperantele mele s-au implinit !

  • Pe cat esti de puternic pe atat esti de tandru, pe cat esti de tantru pe atat esti de viril, pe cat esti de viril pe atat esti de romantic ! Esti mai minunat decat am visat si esti al meu. Te astept sa-ti primesti si tu cadourile pe care ti le-am pregatit.

  • Pentru toate clipele de fericire pe care mi le-ai oferit, pentru toate clipele de nefericire de care m-ai ocrotit, pentru ca esti atat de minunat si sunt atat de indragostita de tine, iti dedic cele mai frumoase poezii de dragoste.

  • Mi-e dor de imbratisarea ta fierbinte, mi-e dor de buzele tale dulci, sunt flamanda dupa soaptele tale de dragoste, mi-e dor si sufar cumplit dupa tine, scumpul meu iubit, intoarce-te cat mai degraba !

  • De-ar fi toti barbatii la fel de minunati ca tine n-ar mai exista femei nefericite ! Imi pare rau pentru ele dar tu esti al meu si esti singurul lucru din viata mea pe care nu sunt dispusa sa-l impart cu nimeni.


  • Miri
    Offline
    Posts: 617
    respect
    [ 11 ]
     
    date: Duminică, 11/12/2011, 0:29 AM | message # 3
    ♥ Dragostea din filme nu se compara cu dragostea noastra. Cu toate ca a lor pare mai frumoasa, este ireala!
    ♥ Te iubesc si asta e tot ce conteaza! Nu-mi pasa ca ne mai certam atat timp cat te iubesc ca-n prima zi, ba chiar mai mult!
    ♥ Doua cuvinte as fi instare sa le rostesc oriunde si oricand: Te iubesc !
    ♥ Fara iubire nu exista viata. Ma bucur ca te iubesc si astfel traiesc!
    ♥ Daca n-ai fi tu nu as mai vedea lumea in aceasi culoare in care o vad acum. Ar fi mult mai mata.
    ♥ Iti multumesc pentru ca ai fost alaturi de mine de fiecare data cand am avut nevoie de ceva, dar si in clipele de fericire. Te iubesc !
    ♥ Nu e de mirare ca Te iubesc rimeaza cu Te doresc ! Ambele au aceasi semnificatie!
    ♥ Dragostea e cel mai ciudat joc deoarece ori castiga amandoi, ori pierd! Ma bucur ca am fost victoriosi in ciuda obstacolelor!
    ♥ Fiecare are propria filozofie a iubirii, eu am dovada pura si anume pe tine si ma multumesc cu ce am!
    ♥Mi-e dor de tine si de noi, si-acum as vrea sa fim impreuna amandoi! Sa ne iubim ca noi nebuni, sub cerul luminat de stele, in care gandurile mele se-aprind ca niste candele!
    ♥ Un mesaj de iubire cu un singur scop: vreau sa iti soptesc Te iubesc !
    ♥ Te iubesc si doar langa tine vreau sa traiesc! Nu-mi pasa de ce zice lumea, nu-mi pasa de ce zic ai mei, pentru mine doar tu contezi!


    To be or not to be...This is the question?
    edited by: andra - Duminică, 11/12/2011, 0:30 AM
    andra
    Offline
    Posts: 74
    respect
    [ 2 ]
     
    Forum » DE PE NET ADUNATE... » Mesaje » Mesaje de dragoste pentru iubit
    • Pagina 1 din 1
    • 1
    Căutare:

    Ported to uCoz - WebStory
    Top